Εκδηλώσεις, Ευχαριστίες, Φωτογραφίες

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου κ. Ζήνα Λυσάνδρου Παναγίδη και ο Δήμαρχος Καραβά κ. Νίκος Χατζηστεφάνου  ευχαρίστησαν τον Πρόεδρο της ΠΣΕΚΑ κ. Φίλιπ Κρίστοφερ για όλες τις προσπάθειές του όλα αυτά τα χρόνια για την Κύπρο, αλλά και για τη φιλοξενία που τους πρόσφερε αυτές τις μέρες. Η Δήμαρχος Λευκονοίκου τού πρόσφερε το αναμνηστικό του Δήμου μας με τον Βασίλη Μιχαηλίδη, ενώ ο Δήμαρχος Καραβά του έδωσε ως δώρα ένα εξαίρετο φερβολιτέ από τον Καραβά και ένα όμορφο βιβλίο για την όμορφη λεμονανθούσα κωμόπολή τους.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου θέλησε να ευχαριστήσει τους συναδέλφους της δημόσια, γράφοντας:

“Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους συναδέλφους μου Δημάρχους στην Ένωση Κατεχόμενων Δήμων για την ευκαιρία που έδωσαν σε μένα και τον Δήμαρχο Καραβά να τους/τις εκπροσωπήσουμε στο Συνέδριο της ΠΣΕΚΑ στην Ουάσινγτον. Ήταν μια εκπληκτική εμπειρία για μας, την οποία εύχομαι να βιώσουν και οι υπόλοιποι”.