Εκδηλώσεις, Νέα, Φωτογραφίες

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου, με την ευκαιρία της συμμετοχής της στο Συνέδριο της ΠΣΕΚΑ, παρευρέθηκε στη συνάντηση των Καραβιωτών μαζί με τον Δήμαρχο Καραβά κ. Νίκο Χατζηστεφάνου.

Η ίδια δήλωσε: “Πώς να ευχαριστήσω τους φίλους Καραβιώτες που ζουν στην Ουάσινγτον για την ψεσινή φιλοξενία τους; Αποδεικνύεται η αρχοντιά και το μεγαλείο της ψυχής τους που έφεραν από τη λεμονανθούσα κωμόπολή τους. Η Παναγιά να σας ευλογεί Γιώργο Τσέντα, Αντρούλα, Δέσπω Λάμπρου, Ευτύχιε, Διονυσία, για την αγάπη σας και την καλή καρδιά σας που με κάνατε να νιώσω Καραβιώτισσα. Ευχαριστώ τον φίλο Δήμαρχο Καραβά Δρα Νίκο Χατζηστεφάνου που μού έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσω τους συνδημότες και τις συνδημότισσές του. Εύχομαι να του το ανταποδώσω”.