Εκδηλώσεις, Νέα, Φωτογραφίες

Σήμερα, 20 Νοεμβρίου 2018, η Δήμαρχός μας ήταν προσκεκλημένη στην εκπομπή του ΣΙΓΜΑ, “Πρωτοσέλιδο”, με τον Ανδρέα Δημητρόπουλο, όπου μίλησε για όλες τις προσεχείς εκδηλώσεις του Δήμου μας.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου ανέφερε:

“Η αγάπη μας με τον Ανδρέα Δημητρόπουλο δεν κρύβεται. Σήμερα στην εκπομπή του ΣΙΓΜΑ, “Πρωτοσέλιδο”, καλέσαμε όλους να παραστούν στο Α’ Φιλολογικό Συνέδριο του Δήμου Λευκονοίκου και του Προσφυγικού Σωματείου ” Το Λευκόνοικο”, για τον Μητροπολίτη Κιτίου Κυπριανό, σε συνεργασία με τη Μητρόπολη Κιτίου. Επίσης, καλέσαμε τους νέους και τις νέες του Λευκονοίκου να δώσουν μαζικά το παρόν τους στη Συναυλία του Δημοτικού Συμβουλίου Νεολαίας Λευκονοίκου, την Παρασκευή, 23 Νοεμβρίου στις 8:30 μ.μ. στο Οίκημα του Προσφυγικού Σωματείου, “Το Λευκόνοικο” στη Λάρνακα”.