Νέα, Φωτογραφίες

Αντιπροσωπεία του Δήμου Λευκονοίκου, αποτελούμενη από τη Δήμαρχο Λευκονοίκου και τον Δημοτικό Σύμβουλο, κ. Θεόδωρο Πόππο, παρευρέθηκαν στην Αθήνα, και συγκεκριμένα στη Νέα Ιωνία, για να συνοδεύσουν τρία παιδιά του Δήμου Λευκονοίκου που θα παρελάσουν στην παρέλαση της 25ης Μαρτίου.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου ανέφερε σχετικά:

“Στην Αθήνα σήμερα μαζί με τον Δημοτικό μου Σύμβουλο, κ Θεόδωρο Πόππο, φέραμε τρία παιδιά του Δήμου μας για να παρελάσουν αύριο στην παρέλαση του Δήμου Νέας Ιωνίας. Ταυτόχρονα, κάνουμε και ξενάγηση στην Αθήνα. Πρώτος σταθμός το Μουσείο Ακροπόλεως και ύστερα στο Ίδρυμα Νιάρχου. Τα τρία αγόρια μας, ο Ελευθέριος Μαρίνου, ο Νικόλας Θεοδώρου και ο Νικόλας Ιωνά, ενθουσιάστηκαν με το Ίδρυμα Νιάρχου που πήγαν για πρώτη φορά”.