Εκδηλώσεις, Φωτογραφίες

Στις 27 Μαρτίου 2019, πραγματοποιήθηκε Διάλεξη με θέμα: “Πρόληψη και Αντιμετώπιση του Καρκίνου του Μαστού”, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Κέντρου Μαστού Κύπρου.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου, σε σημείωμά της, ανέφερε:

“Ένα μεγάλο ευχαριστώ οφείλουμε στο Κέντρο Μαστού Κύπρου στη Λευκωσία, και ιδιαιτέρως στους εξαίρετους επιστήμονες γιατρούς, τον Δρα Θεοφάνους, τον Δρα Κιτηρή και τον Δρα Καηλίδη για τη διάλεξη επιπέδου, με θέμα την Πρόληψη και την Αντιμετώπιση του Καρκίνου του Μαστού. Ευχαριστώ και την κ.Εύη Σκουφάρη για τη συνεργασία στην ετοιμασία της όλης εκδήλωσης, όπως και τα υπόλοιπα κορίτσια που εργάζονται στο κέντρο. Όλες οι γυναίκες του Δήμου μας που παρευρέθηκαν, έμειναν απόλυτα ευχαριστημένες με τη διάλεξη και υπέβαλαν στο τέλος και ερωτήσεις”.