Ανακοινώσεις

Ευχαριστώ από καρδιάς τον φίλο Δήμαρχο Αγίου Βασιλείου Π.Ε. Ρεθύμνου, κ. Γιάννη Ταταράκη, για την αγάπη, τη ζεστασιά και την εγκαρδιότητα με την οποία μάς δεξιώθηκε στο παραλιακό εστιατόριο Γαλέρα του Ρεθύμνου!

Εκεί γνωρίσαμε και τον ευρωβουλευτή κ. Νίκο Παπανδρέου, τον μικρό γιο του μ. Ανδρέα. Μαζί μας και οι αγαπημένοι μας φίλοι, ο υφυπουργός Τουρισμού, κ. Κώστας Κουμής, και κ. Μαρία Κουμή, μαζί με τον γιο τους Παναγιώτη. Από την Αθήνα ήρθε για να μιλήσει, επίσης, για τον μ. Πανίκκο Χατζηκακού, ο γνωστός δημοσιογράφος κ. Κώστας Σερέζης.

Ιδιαίτερη τιμή για μας ήταν που γνωρίσαμε τη σύζυγο του Δημάρχου, κ. Πόπη, την αδελφή και τον γαμπρό του, το ζεύγος Ξεξάκη, τον Γιώργο και τη Χρυσούλα, οι οποίοι έζησαν στην Κύπρο, αλλά και τον συμπέθερό του, τον Καθηγητή Θεολογίας, κ. Νίκο Ξεξάκη.

Βεβαίως, για τη συνάντησή μας φρόντισε ο εξαίρετος Γραμματέας του Δήμου, κ. Νίκος Καλιτσουνάκη, του οποίου επίσης γνωρίσαμε τη χαρίεσσα σύζυγο!