Εκδηλώσεις, Ευχαριστίες, Φωτογραφίες

Ζήνα Λυσάνδρου-Παναγίδη

“Άπειρες ευχαριστίες και ευγνωμοσύνη εκφράζω στον Έντιμο Υπουργό Άμυνας, κ. Χαράλαμπο Πετρίδη, όπως και στην Εθνική Φρουρά, και ιδιαιτέρως στον Αρχηγό της, Στρατηγό Δημόκριτο Ζερβάκη, τον Συνταγματάρχη κ. Κρίστη Πετρίδη, και άλλους στρατιωτικούς, στον μαέστρο και τα μέλη της ΣΜΕΦ, στις συνεργάτιδές μου Δρα Ειρήνη Παρασκευά Ροδοσθένους και τη Μουσικό κ. Μάρω Εξηντάρη- Μήτσα, για την επιτυχία των Αποκαλυπτηρίων του ήρωά μας της Αγίας Τηλλυρίας, Αναστασίου Π. Ζαρβού, απόψε έξω από το προσωρινό οίκημα του Δήμου μας στο Πλατύ Αγλαντζιάς. Ευχαριστίες στον Δήμο Αγλαντζιάς για όλη τη βοήθειά του στην προετοιμασία της εκδήλωσης από την αρχή, το Δημοτικό Συμβούλιο και το προσωπικό του Δήμου μας, όπως και σε πολλούς φίλους και φίλες για την πολύτιμη βοήθειά τους”.