Νέα, Φωτογραφίες

Η Δήμαρχος δήλωσε:

«Οι γυναίκες του Δήμου Λευκονοίκου εν δράσει στο γαστρονομικό φεστιβάλ Ανατολικής Χαλκιδικής , ΚΟΥΖΙΝΑ 2019, στην Ιερισσό. Φτιάξαμε διπλοπισιήδες και απλές πισιήδες. Ενθουσίασαν άπαντες».

«Σας ευχαριστώ, Μαρία Πάπα και Άννα Κοσμά, για την όμορφη εμπειρία που ζήσαμε απόψε. Σας ευχαριστώ, πολυαγαπημένες μου, κ. Μαργαρίτα Γεωργιάδου και θεία Βασούλα Χρυσοστόμου, για την πολύτιμη συνεισφορά σας στην αποψινή μας παρουσίαση, όπως και όλη αυτή την περίοδο της Δημαρχίας μου που είστε οι φύλακες άγγελοί μου. Ευχαριστώ την Αντιδήμαρχο, Σωτηρούλα Ζαννέτου, τη Δημ.Σύμβουλο, Νίκη Χριστοφή, και τη νεαρή της παρέας μας, τη Γιούλικα Χούτρη Γιάσουμα, για τη βοήθειά τους απόψε».

«Ετοιμάζονται οι διπλοπισιήδες μας και σερβίρονται. Φωτογραφίες με τον ιερέα του Αγίου Νικολάου Ιερισσού, π. Βασίλη, και δυο κοπέλες από τη Σερβία».