Ανακοινώσεις, Φωτογραφίες

Στιγμιότυπα από τη Συνεστίασή μας στο Σωματείο ” Το Λευκόνοικο” στο πλαίσιο του 4ου Ταξιδιού στις Παραδοσιακές Γεύσεις” και της ” 3ης Γιορτής του Οφτού”. Προσκεκλημένος μας ο Έντιμος Υπουργός Μεταφορών Επικοινωνιών και Έργων, κ. Γιάννης Καρούσος, τον οποίο και ευχαριστούμε για την τιμή που μας έκανε να είναι μαζί μας.

Ιδιαίτερη χαρά είχαμε, γιατί μαζί μας βρίσκονταν και τα αδέλφια μας από τον Δήμο Δυτικής Λέσβου.

Την αντιπροσωπία αποτελούσαν ο Δήμαρχος κ. Ταξιάρχης Βέρρος, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου, κ. Στρατής Γελαγώτης, και οι Αντιδήμαρχοι κ. Ιορδάνης Ιορδάνους και Ανδρέας Αξής.

Στο τέλος, όταν αποχωρούσε ο κ. Υπουργός, οι οργανοπαίχτες μας, κ. Χρίστος Τζιαλλής και Ξενής, τον κατευόδωσαν με όμορφα τσιατιστά. Ήταν όντως μία πολύ ευχάριστη νότα αυτό το κατευόδιο.