Η Δήμαρχος επισήμανε:
«Απόψε, στο φεστιβάλ Χαλκιδικής, οι αγαπημένες μας κυρίες, Μαργαρίτα Γεωργιάδου και Βασούλα Χρυσοστόμου, μάς ετοίμασαν πουρέκκια της σάτζης που έγιναν ανάρπαστα».
«Κερνώντας τον κόσμο τα παραδοσιακά μας καλούδια»
Η Δήμαρχος επισήμανε:
«Απόψε, στο φεστιβάλ Χαλκιδικής, οι αγαπημένες μας κυρίες, Μαργαρίτα Γεωργιάδου και Βασούλα Χρυσοστόμου, μάς ετοίμασαν πουρέκκια της σάτζης που έγιναν ανάρπαστα».
«Κερνώντας τον κόσμο τα παραδοσιακά μας καλούδια»