Αδελφοποιημένοι και άλλοι Δήμοι, Νέα, Τεθνεώτες-Επικήδειοι

ΔΗΜΟΣ ΛΕΥΚΟΝΟΙΚΟΥ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΥΠΡΟΥ

1 Απριλίου 2021

Συλλυπητήριο μήνυμα Δήμου Λευκονοίκου για τον θάνατο του Αντιδημάρχου Νέας Ιωνίας Αττικής Παναγιώτη Βλασσά.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου, Ζήνα Λυσάνδρου-Παναγίδη, και τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου συμμετέχουν στη θλίψη του αδελφού Δήμου Νέας Ιωνίας Αττικής για την πρόωρη εκδημία του εν ενεργεία Αντιδημάρχου Κοινωνικής Προστασίας, Παναγιώτη Βλασσά, ενός αξιοπρεπούς επιστήμονος και εξαίρετου ανθρώπου ο οποίος έχει να επιδείξει μεγάλη προσφορά στην πόλη του.

Ο Δήμος Λευκονοίκου θα καταθέσει στεφάνι στη μνήμη του, αλλά δεν μπορεί να παραστεί εκπρόσωπος του Δήμου στη Νέα Ιωνία, λόγω των συνθηκών της πανδημίας.

Η Δήμαρχος Λευκονοίκου και το Δημοτικό Συμβούλιο εκφράζουν τα ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος.

Αιωνία η μνήμη αυτού. Καλό παράδεισο!