Ανακοινώσεις, Φωτογραφίες

Ο Δήμος Λευκονοίκου πραγματοποίησε προσκυνηματική εκδρομή για τους συνταξιούχους της κωμόπολής μας στην Ερήμη Λεμεσού.

Επισκεφτήκαμε τον Ι.Ν. Αγίου Χαραλάμπους όπου προσκυνήσαμε τα Άγια λείψανα του Αγίου Χαραλάμπους, αφού το προηγούμενο βράδυ τελέστηκε αγρυπνία με αφορμή τα εγκαίνια του Ναού.

Ακολούθως επισκεφτήκαμε την Ι.Μ. Αγίου Γεωργίου των Σπηλαίων, ένα εντυπωσιακό οικοδόμημα μέσα στο βουνό το οποίο αποτελείται από πολλά σπήλαια.

Ακολούθησε γεύμα στο εστιατόριο Άγιος Γεώργιος Αλαμάνου, το οποίο προσέφερε π Δήμος Λευκονοίκου.

Ευχαριστούμε τον κόσμο του Λευκονοίκου για την αθρόα προσέλευση από όλες τις πόλεις της Κύπρου. Ευχαριστούμε τον κόσμο του Λευκονοίκου για την αγάπη και την στήριξη του. Πολύ χαιρόμαστε όταν ανταμώνουμε μέσα από κάθε δράση και ευκαιρία!!!