Φωτογραφικά στιγμιότυπα από τη σημερινή εκδρομή των συνταξιούχων μας στη Μονή της Χρυσορρογιάτισσας στην Πάφο.
Προσκυνήσαμε την εικόνα της Παναγίας μας και ο καθένας και η καθεμιά αποθέσαμε τις προσευχές μας στη μεγάλη Μάνα μας. Περάσαμε όμορφα, χαρήκαμε με ανθρώπους που αγαπούμε, γελάσαμε, συγκινηθήκαμε, είπαμε ιστορίες, θυμηθήκαμε ανθρώπους… Στα λεωφορεία μας μάς ψυχαγώγησε η καλλίφωνη φίλη μας, κ. Κατερίνα Πιττάκαρα- Πατσιά, με όμορφα τραγούδια, και την ευχαριστούμε από καρδιάς.
Μετά είχαμε ένα ωραίο γεύμα στο χωριό Κανναβιού το οποίο μάς άρεσε για την ομορφιά του. Τα εύσημα ανήκουν δικαιωματικά στον δημοτικό σύμβουλο κ. Θεόδωρο Πόππο, ο οποίος μάς πρότεινε αυτή την εκδρομή και το κέντρο στο οποίο γευματίσαμε.
Ευχαριστώ όσους συνέβαλαν στην επιτυχία της σημερινής μας εκδρομής, τους δημοτικούς συμβούλους που βοήθησαν, κ. Ριρή και Κόκκινο, αλλά κυρίως τη νέα συνεργάτιδά μου στον Δήμο, την κ. Ελευθερία Παντελή- Τσαγγαρίδου, η οποία τα συντόνισε όλα με ευγένεια και προθυμία.
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871092_6505084459619177_3937670059304294883_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387876028_6505085062952450_512995278347048279_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387869902_6505085482952408_6530296652328336556_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872532_6505085656285724_7367746611059508634_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871250_6505085876285702_6041141263522392928_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863191_6505086032952353_3307874718830316838_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387870967_6505086209619002_3483891112746214981_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387867121_6505086439618979_3099524505528586374_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863130_6505086779618945_6389498916815478573_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387862223_6505087032952253_7980537646330168787_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387877187_6505087232952233_3033648487623005058_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387874208_6505087529618870_2530870903984610404_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863021_6505087736285516_579115118996620628_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864402_6505087932952163_7365761984254542371_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863319_6505088129618810_1830485028040309369_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864849_6505088299618793_5228289427709545279_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387867683_6505088536285436_4602553909912333923_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866642_6505088699618753_1750665179824226466_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864612_6505088862952070_8400699829997681183_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387873573_6505089059618717_3487713881946875585_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868487_6505089189618704_2194086392188821910_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387873573_6505089342952022_7481816948995539213_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387861472_6505089496285340_4044514304303461576_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387874250_6505089706285319_173139996971107130_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387870576_6505090119618611_3086756975020714232_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864073_6505090319618591_2072727282933092412_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872035_6505090502951906_2623264856020590467_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864612_6505088862952070_8400699829997681183_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871038_6505090782951878_4899305058387245932_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864772_6505091002951856_3176774396277784789_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864064_6505091279618495_5446023231040093125_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863243_6505091476285142_6669005995165040872_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872002_6505091716285118_5270941626612938695_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872029_6505091922951764_4211216804717538009_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865292_6505092252951731_2782823697804232309_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865246_6505092416285048_2051885515322017690_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863291_6505092596285030_1694097105217708453_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387869771_6505092799618343_7833504623075285235_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387867232_6505092992951657_7258782417765442534_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387870613_6505093186284971_1944110884811702652_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387870545_6505093332951623_8336351322219909075_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387869462_6505093566284933_7679127863147019589_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866365_6505093722951584_3298652478987871750_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865462_6505093912951565_754938381101740709_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387863405_6505094072951549_3977769984911933858_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871375_6505094276284862_3122813179886960816_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868415_6505094462951510_572597746021834437_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387875542_6505094652951491_6807229534165064601_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868230_6505094949618128_45806159898556892_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387877406_6505095119618111_8555475087019688673_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871002_6505095286284761_4621692294617437739_n-576x1024.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866664_6505095426284747_7180557998154221423_n-576x1024.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865883_6505095699618053_8647249141756490401_n-576x1024.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387877169_6505096072951349_1361662851939119146_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865289_6505096259617997_5301974903288975666_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387870557_6505096459617977_7853561469041548486_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866918_6505096672951289_2369575136080315788_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868066_6505096859617937_32789106327476333_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865876_6505097172951239_5527378472811740217_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866237_6505097332951223_2772577607562462826_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387869355_6505097839617839_1678061682783671403_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387878883_6505098052951151_6742704131560871407_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871859_6505098226284467_5673932154860597377_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387864650_6505098649617758_6030303570872213503_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872176_6505098809617742_953247349879920503_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387867202_6505099252951031_2335371883383279322_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387877144_6505099442951012_2536967646026100686_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387866016_6505099616284328_5667390079881469980_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387869363_6505099799617643_1354941034347508926_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865196_6505100049617618_7514356894054569731_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387871395_6505100219617601_1347757074400574466_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865460_6505100456284244_7160992001268767371_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868933_6505100616284228_7591426913810011764_n-1024x576.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865216_6505100799617543_4667865945110035571_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387872495_6505101006284189_5065905909164324288_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387865072_6505101182950838_7041811881966502147_n-1024x498.jpg)
![](https://dimoslefkonikou.org/wp-content/uploads/2023/10/387868047_6505101339617489_3762782945705018096_n-1024x498.jpg)